Torrex Pro (windows)

Torrex Pro

Torrex Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Torrex Pro uygulaması ile torrent dosyalarını ve magnet bağlantılarını hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Torrex Pro, arka planda indirme desteği sunan kolay kullanımlı ve hızlı torrent indirme uygulamasıdır. Windows 8.1 ve Windows RT işletim sistemli masaüstü ve tabletlerle uyumlu olan uygulama ile torrent isterseniz de magnet bağlantılarını indirebilirsiniz.

Torrex Pro, tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz eksiksiz bir BitTorrent istemcisi. Modern ve akıcı bir kullanıcı arayüzü ile gelen ve hiçbir gereksiz ayar içermeyen uygulamanın en önemli özelliği bir dahili medya oynatıcıya sahip olması. İndirdiğiniz torrent uzantılı dosya bir müzik ve video dosyası içeriyorsa başka bir uygulamaya geçiş yapmadan yani doğrudan uygulama içerisinden müziği dinleyebiliyor, videoyu izleyebiliyorsunuz. Torrent dosyasının tamamının inmesini beklemeden medya içeriklerini görüntülemeniz de mümkün.

Torrex Pro, torrent dosyalarını iki farklı şekilde indirme imkanı tanıyor. Bilgisayarınıza indirdiğiniz torrent dosyasını uygulamaya aktararak veya Torrent bağlantısını ekleyerek indirebiliyorsunuz. Torrent dosyalarını ad, boyut, tarihe göre filtreleme seçeneği de sunan uygulama ile torrent dosyasının hangi klasöre indiğini, hangi dosyaların indirildiğini, ilerleme durumunu, seed ve leech sayısını, yükleme ve indirme hızını görebiliyorsunuz.

Torrex Pro Özellikleri:

  • Arka planda indirme
  • Dahili medya oynatıcı
  • Torrent’leri önizleme
  • Torrent dosyalarını indirme
  • Magnet bağlantılarını indirme
  • Arka planda müzik çalma

YORUMLAR