TrezyBox 1.1.15 (windows)

TrezyBox

TrezyBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TrezyBox, Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan ve müzik piyasasındaki en popüler şarkıları hızlı bir şekilde dinleme imkanı sunan gelişmiş özelliklere sahip müzik dinleme platformudur.

Önemli Not: Programda bulunan bazı problemler nedeni ile bakıma alınmış olup bu süre zarfında çalışmayacaktır. Bakımlar tamamlandıktan sonra güncelleneceko lan programı tekrar kullanabilirsiniz.

TrezyBox, modern ve gelişmiş arayüzü ile sayesinde kullanımı kolay bir müzik dinleme programıdır. Standart müzik dinleme servisi sağlayan alternatif programlara göre çok daha hızlı çalışan TrezyBox ile en sevdiğiniz şarkıları bir saniye gibi kısa bir sürede açarak dinleyebilirsiniz.

Sürekli güncellenen arşivi ile gittikçe büyüyen program Türk geliştiriciler tarafından tasarlanıp hazırlanmıştır. Arşivde yer alan tüm şarkıları normal bir internet bağlantısı ile tıkladığınız an dinlemeye başlayabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak en hızlı çalışan müzik programlarından biri olan TrezyBox ile yaptığımız testler esnasında herhangi bir problemle karşılaşmadık. Sorunsuz olarak çalışan programın müzikleri açma hızı bizi oldukça etkiledi.

Geliştirilmeye devam eden programın içerisinde Mağaza, En İyiler ve En Yeniler gibi menüler bulunuyor. En Yeniler ve En İyiler bölümlerinde ise Rihanna, Eminem, Justin Timberlake, Katy Perry, Lady Gaga, Miley Cyrus, Taylor Swift, Pink, David Guetta ve daha bir çok dünyaca ünlü sanatçının en popüler şarkılarını anında dinleyebilirsiniz.

Kendi müzik tarzınızı oluşturabileceğiniz TrezyBox programını hemen ücretsiz olarak indirerek birbirinden güzel ve popüler şarkıları dinleyebilirsiniz. Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve müziksiz yapamam diyorsanız bu program tam size göre.

Beta sürümünü tamamlayan müzik programına pek çok yeni özellik eklenerek geliştirildi. Özellikle yeni eklenen Mini Player'ı kullanarak programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yenilenen tasarımı ile birlikte kullanışlılığı arttırılan programın arayüzünde istediğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Çalan şarkı, ilerleme durumu, listedeki diğer şarkılar, favori şarkılarınız vb. tüm bilgileri programın anasayfasından görüntüleyebilirsiniz.

110'dan fazla sanatçının 500'den fazla şarkısının bulunduğu program sürekli olarak yeni şarkılar eklenmeye devam etmektedir. Güncelliği koruyan programın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise sizden gelenler bölümü. Bu bölümde program kullanıcılarının eklediği şarkılara ulaşabilir ve diğer kullanıcıların en sevdiği şarkıları hemen dinleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz TrezyBox programında herhangi bir reklam ve sınırlama yoktur. Kesintisiniz müzik dinlemenizi sağlayan TrezyBox'ın son sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirerek en son çıkan ve en popüler şarkıları dinlemeye başlayabilirsiniz.

1.1.14 sürümü ile birlikte gelen yenilik ve düzenlemeler:

 • Oynatma tuşundaki sorunlar düzeltildi
 • Miniplayer yeniden tasarlandı
 • TrezyTV yayına girdi
 • En iyi sanatçılar için görsel destekli kısım yapılandırıldı
 • Otomatik müzik güncellemesi eklendi
 • Akıllı pencere kullanılarak alan tasarrufu yapıldı
 • Canlı destek sistemi kuruldu
 • Favorilerdeki sorunlar giderildi
 • Trezy12 adı altında Editörün seçtiği şarkılar görsel destekler ile birlikte eklendi
 • Kurulum sırasındaki hatalar giderildi
 • Arayüz geliştirildi
 • Bazı radyo kanalları eklendi
 • Müziklerin daha hızlı açılması için optimizasyon yapıldı
 • İnternet bağlantısı olmadığında oluşan sorun giderildi

Not: Programı sorunsuz olarak çalıştırmak için bilgisayarınızda NET Framework 4.5 yüklü olması gerekmektedir.

YORUMLAR