TweakBit PCSpeedUp (windows)

TweakBit PCSpeedUp

TweakBit PCSpeedUp
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 7.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızı yavaşlatan birçok nedeni tarayıp sizin için sonuçları gösteren TweakBit PCSpeedUp bilgisayarınızın performansını artırmak için kullanabileceğiniz bir araç.

Bilgisayarınızın hızını ve performansını artırmaya yardımcı bir araç olan TweakBit PCSpeedUp ücretsiz bir kuruluma sahip olsa da deneme sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Açar açmaz yüklediğiniz yazılımın çalıştığını gördüğünüz için paniğe kapılmayın. TweakBit PCSpeedUp öncelikle bilgisayarınızı bir tarama işleminden geçirip kaldırabileceği hataları analiz etmek istiyor.

TweakBit PCSpeedUp, yazılımla problem çözümüne geleceği noktada program sizden bir sonraki adımı atıp atmak istemediğinizi soruyor. Bu aşamada işlemin devamını onayladığınızda sizden bir lisans kodu isteniyor. Lisans kodunuzun olmaması durumunda ise TweakBit PCSpeedUp'in resmi sitesinden kredi kartınız aracılığıyla profesyonel paketi almanız mümkün.

Bilgisayarınızdaki her şeyin daha hızlı çalışacağı vaadinde bulunan TweakBit PCSpeedUp; disk birleştirme, internet ayarlarını düzenleme, kayıt temizleme, açılış ve kapanış hızını artırma gibi seçenekleri ayağınıza getiriyor. Yazılımların açılış süreleri, bilgisayarın kapanma süresi ve dosya aktarım hızında ölçülebilir bir artış vaadeden program ne yazık ki ücretsiz bir deneme sunmuyor. Bu nedenle deneme sürümünde sadece hataları analiz eden bir tarama ekranıyla karşılaşıyorsunuz.

YORUMLAR