Ultracopier Ultimate Free 1.4.1.3 (windows)

Ultracopier Ultimate Free

Ultracopier Ultimate Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki dosyaları en hızlı şekilde kopyalamak ve taşımak için bu programı kullanabilirsiniz.

Ultracopier Ultimate Free programı bilgisayarınızın kopyalama ve taşıma işlemlerini çok daha hızlı ve kolay hale getirebilen ücretsiz bir uygulama. Özellikle Windows'un kopyalama ve kesme işlemlerinin dengesiz, durdurulamayan ve performans sorunları yaşayan yapısının aksine tüm bunları sorunsuzca yürütebilen Ultracopier Ultimate Free bir süre sonra vazgeçilmez programlarınızdan birisi haline gelecektir.

Uygulamanın temel yetenekleri arasında kopyalama ve taşıma işlemlerini duraklatabilme, devam edebilme, transfer ayarlarının değiştirilebilmesi, hata raporlarının ve çakışmalarının bildirilmesi gibi Windows'ta pek de yer almayan özellikler yer alıyor. Özellikle sık sık büyük boyutlu dosyalar yahut binlerce çok küçük dosya transfer edenlerin kesinlikle denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

Bu yeteneklerin yanında Ultracopier Ultimate Free'nin bir özelliği ise bilgisayarınızın işlemcisi yerine ekran kartı işlemcisini işlemlerde kullanarak çok daha fazla performans sunabilmesi. Böylece işlemciniz standart işlerinizi yapabilmek için çalışırken program dosya kopyalama ve taşıma işlemlerinde ekran kartınızı kullanacaktır.

YORUMLAR