urDrive 3.0.0.11 (windows)

urDrive

urDrive
ÜCRETSİZ
İndir 87.70 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

urDrive, Kingston USB bellekler üzerinde gerçekleştireceğiniz dosya depolama işlemlerini yönetebileceğiniz ücretsiz bir yardımcı programdır.

urDrive, depolama çözümleri konusunda dünyanın en popüler firmaları arasında yer alan Kingston tarafından geliştirilmiş olan bir USB bellek dosya depolama çözümüdür. Basit bir dosya yönetim sistemi olan urDrive, dosyalarınızı türe göre sıralamanıza olanak sağlar ve ücretsizdir.

Kingston DataTraveler USB Flash sürücüler için geliştirilen programı bilgisayarınıza kurduktan sonra, USB belleğiniz bilgisayarınıza takılıyken ilk kez çalıştırdığınız zaman urDrive'ın  USB arayüzünü andıran kullanıcı arayüzüyle karşılaşacaksınız.

Dosyalarınızı, resimlerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi çok daha kolay yönetebileceğiniz ve tüm bunlara çok daha kolay bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz program, dosya yönetimi konusunda kullanıcılara oldukça gelişmiş bir çözüm sunmaktadır.

İçerisinde yer alan dahili resim gösterici, tarayıcı ve daha birçok özelliğiyle farklı bir dosya yönetimi programı olan urDrive ile Kingston USB belleklerinizi çok daha etkin bir şekilde yöneteceksiniz.

Eğer Kingston marka bir USB Flash belleğe sahipseniz, urDrive'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.