uTube (windows)

uTube

uTube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

uTube, YouTube videolarını web tarayıcınızı açmadan izlemenize ve indirmenize izin veren bir Windows 8 uygulaması.

uTube, web tarayıcınızı açmadan YouTube videolarını izleyebileceğiniz, indirebileceğiniz ve hesabınızı yönetebileceğiniz tam özellikli bir istemci ve Windows 8 platformundaki en iyisi diyebilirim. Windows cihazınız ve tabletiniz için YouTube uygulaması arıyorsanız bu arayışınıza son verebilirsiniz.

Windows Mağazası’nda hem ücretsiz hem de ücretli onlarca YouTube uygulaması / istemcisine rastladım ve kullandıklarım arasında uTube en başarılısı. Ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen ilginç bir şekilde ne karşılama ekranında ne de video izleme ekranında reklam barındırmayan uygulamanın arayüzü de olabildiğince sade ve herkesin kullanabileceği şekilde tasarlandığı ilk bakışta belli oluyor.

YouTube videolarını 720p kaliteye kadar akıcı ve tam ekran oynatma, seçilen videoyu istenilen kalitede indirebilme, ülke bazında en çok izlenen videoları hızlıca gösterme özellikleri ile dikkat çeken uTube’da YouTube hesabınıza giriş yaparak oynatma listelerinizi görüntüleme, sonra izlemek üzere ayarladığınız videolara erişme, abone olduğunuz kanalların videolarını görme, beğendiğiniz videoyu favoriler listenize ekleme, son oynattığınız videolara anında ulaşma hatta kanalınıza video yükleme şansına sahip oluyorsunuz.

Kanalları kategoriler halinde sıralayabilen ve videoları yine kategoriler halinde sıralayabilen uygulamanın oynatıcısını da oldukça başarılı. Videoları takılma olmadan oynatabilen oynatıcıda videonun kalitesini ayarlamadan indirmeye kadar tüm seçenekler elinizin altında ve oldukça güzel işliyorlar.

Windows 8 için gelişmiş YouTube uygulamasının en beğendiğim özelliği çoklu seçim ve indirme özelliği oldu. Videoları tek bir tıkla toplu olarak seçebiliyor ve indirmeye başlayabiliyor, yine aynı şekilde tümünü indirmekten vazgeçebiliyorsunuz.

uTube Uygulaması:

  • Videoları mp4 ve mp3 formatında oynatma ve indirme
  • Sıfır reklamlı anında tepki veren kullanıcı arayüzü
  • Oynatma listelerini yönetme
  • Kanallara göz atma ve abone olma
  • Videoda kalınan yeri hafızaya alabilme (Uzun süreli videolar için harika bir özellik)
  • Aynı anda birden fazla video seçme ve indirme

YORUMLAR