WinReducer 1.2.3.0 (windows)

WinReducer

WinReducer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WinReducer 8.1, Windows 8.1 kurulumu için hazırlanan ISO dosyalarını özelleştirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

WinReducer 8.1, teknoloji meraklası kullanıcıların kendi Windows 8.1 kurulum ISO dosyalarını özelleştirebilecekleri ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Yalnızca Windows 8.1 işletim sistemini kullanmakta olan bilgisayarlar üzerinde kullanabileceğiniz program Windows 8.1 ISO'yu özelleştirmenize olanak sağlar.

Özelleştirme işlemine başlamadan önce WinReducer tarafından gerek duyulan 7-zip, ImageX, oscdimg, SetACL ve Resource Hacker programlarını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.

Gerekli araçları ve programları bilgisayarınız üzerine kurduktan sonra, WinReducer 8.1'in ana penceresine ulaşabilir ve özelleştirme işlemlerine hemen başlayabilirsiniz.

Kurulum sonrasında karşınıza gelen Windows 8.1 kullanıcı arayüzüyle ilgili her türlü özelleştirme işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz program, oldukça kullanışlıdır.

Aynı zamanda işletim sistemi üzerinde yer alan bazı özellikleri kısıtlayarak, Windows 8.1 kurulumu için hazırlayacağınız ISO dosyalarının boyutunu da küçültebileceğiniz program yardımıyla kendi Windows 8.1 kurulum dosyalarınızı hazırlamak çok kolay.

YORUMLAR