Wise Force Deleter 1.25 (windows)

Wise Force Deleter

Wise Force Deleter
ÜCRETSİZ
İndir 1.42 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wise Force Deleter programını kullanarak bilgisayarınızdaki silemediğiniz dosyalarınızdan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Wise Force Deleter programı, Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcılarının, bilgisayarlarından silmekte zorlandıkları dosyaları bir an önce silebilmeleri için hazırlanmış bir dosya silme programı olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve dosya silme işlemini etkili bir hale getiren sade bir arayüzle birlikte yayınlanan program, silemediğiniz dosyaların üstesinden gelmenizi sağlayacak.

Windows içerisinde maalesef bazen bir dosya silmek istediğimizde, bu durumla ilgili çeşitli engel ve sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Başka bir programın silmek istediğimiz dosyayı kullanması, erişim yasakları, paylaşım durumu, disk koruması gibi pek çok farklı sebepten kaynaklanabilen bu engelleri Windows içerisinden aşmak da bir o kadar zor.

Wise Force Deleter, dosyanın silinme sürecinde hangi hata sebebiyle bir sorun ortaya çıkıyorsa o sorunu ortadan kaldırıyor ve oldukça kolay bir şekilde dosyanın silinmesini sağlıyor. Böylelikl Windows uyarı mesajlarıyla uğraşmanıza da gerek kalmıyor.

Sağ tık menünüze de yeni seçenekler getiren program, böylece her defasında arayüzünü açmanız ihtiyacını doğurmuyor ve bir dosyayı kalıcı olarak silmek için farenizin sağ butonuyla dosyaya tıklamak ve seçeneklerden faydalanmak yeterli oluyor. Sürükle bırak desteğine sahip olması sayesinde arayüz açıkken dosyalarınızı tutup sürükleyerek arayüze bırakma yoluyla silinmelerini sağlamak da mümkün.

Çalışması esnasında herhangi bir yavaşlık ya da sorun barındırmayan Wise Force Deleter, genel olarak tüm silinemeyen dosyaları silebiliyor ancak programın bir güvenli dosya silme aracı olmadığını ve silinen dosyaların üzerine tekrar tekrar veri yazmadığını da unutmayın.

YORUMLAR