Wondershare SafeEraser 1.6.38 (windows)

Wondershare SafeEraser

Wondershare SafeEraser
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 0.76 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wondershare SafeEraser bir kalıcı olarak dosya silme programıdır

Wondershare SafeEraser kullanıcılara mobil cihazlarında kalıcı dosya silme konusunda yardımcı olan bir dosya temizleme programı olarak tanımlanabilir.

Kullandığımız Android veya iOS telefonları ya da tabletleri bir süre kullandıktan sonra satmaya, birine hediye etmeye veya bir kenara kaldırmaya karar verebiliyoruz. Fakat bu işleri yapmadan önce kişisel bilgi güvenliğimiz için içindeki dosyaları silmemiz gerekiyor. Bu dosyaları normal yollarla sildiğimizde dosyalar gözümüzden kaybolsa da farklı dosya kurtarma araçları kullanılarak geri getirilebiliyorlar. Bu nedenle Android veya iOS cihazımızdan önceden sildiğimiz dosyaların kalıcı olarak silinip silinmediğini denetlememiz gerekiyor. İşte Wondershare SafeEraser bize bu kontrolü yapma ve Android temizleme ve iOS temizleme işlerini gerçekleştirme imkanı veriyor.

Wondershare SafeEraser iOS 6.1.1 işletim sistemi ve üst versiyonları ile Android 2.1 işletim sistemi ve üst versiyonlarını destekliyor. Bu işletim sistemlerine sahip cihazlarınızı bilgisayarınıza bağladığınızda Wondershare SafeEraser aracılığıyla bu cihazlardan silinmiş dosyaları tarayabiliyorsunuz. Bu sayede dosya kurtarma yazılımlarıyla geri dönüştürülebilecek dosyaları bulabiliyorsunuz ve kalıcı olarak silebiliyorsunuz. Mesajlar, rehber, arama geçmişi, takvim ve hatırlatıcılar, notlar, yer imleri, fotoğraf ve videolar Wondershare SafeEraser ile kalıcı olarak silebileceğiniz veriler arasında.

YORUMLAR