xNeat Clipboard Manager 1.0.0.7 (windows)

xNeat Clipboard Manager

xNeat Clipboard Manager
ÜCRETSİZ
İndir 0.63 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

xNeat Clipboard Manager programını kullanarak Windows'un işlevsiz pano yöneticisinden kurtulabilirsiniz.

xNeat Clipboard Manager programı, ücretsiz bir pano yöneticisi olarak karşımıza çıktı ve Windows'un kendi kopyala yapıştır aracından daha gelişmiş özelliklere sahip olduğu için kullanıcıların hiç zorlanmadan veri saklama ve kullanma kapasitelerini arttırmalarına yardımcı oluyor diyebilirim.

Programın kullanımı esnasında herhangi özel bir işlem yapmaya gerek kalmıyor. Zira CTRL + C kombinasyonunu kullanarak verilerinizi hemen panoya alabiliyor, daha sonra kopyalanan verileri yapıştırmak için CTRL + V kombinasyonuna klavyeden bastığınızda geçmişte seçilen bilgiler arasından seçim yaparak yapıştırabiliyorsunuz.

Eğer kopyaladıktan sonra yapıştırdığınız verilerin kaybolmamasını ve tekrar tekrar kullanılmasını istiyorsanız uygulamanın sabitleme özelliğinden de faydalanarak daima panoda saklı verilerin olmasını sağlayabiliyorsunuz.

xNeat Clipboard Manager'ın arayüzünde herhangi bir rahatsız edici nokta mevcut değil ve olabildiğince sade bir şekilde hazırlandığı için bilgisayar bilgisi sınırlı kullanıcılar da hiç bir zorluk çekmeyeceklerdir.

Sık sık veri kopyalama, saklama ve yapıştırma işlevlerinden faydalanmanız gerekiyor ve Windows'un kendi işlevi kısıtlı pano yöneticisini pek sevmiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR