Yandex.Browser Alpha (windows)

Yandex.Browser Alpha

Yandex.Browser Alpha
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yandex.Browser Alpha tasarımsal özellikleriyle olduğu kadar hızı ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle de dikkat çekiyor.

2011 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Yandex organize ettiği kampanyalar ile hatırı sayılır ölçüde kullanıcı kitlesi oluşturmuş durumda. Sunulduğu günden bu yana sürekli gelişen Yandex bu kez karşımıza Alpha sürümüyle çıkıyor.

Yandex.Browser'ın alfa sürümü olan tarayıcısı kullanıcılara tamamen farklı bir internet deneyimi sunuyor. Firefox, Internet Explorer ve Google Chrome gibi tarayıcılar birçok yönden farklılaşsalar da tasarımsal olarak birbirlerinin izinden gidiyor. Fakat Alpha versiyonuile Yandex.Browser, bu konuda ortaya epey farklı bir konsept çıkartıyor.

Yandex Alpha’yı başlattığımız zaman karşımıza sanki ziyaret ettiğimiz web sitesiyle entegreymiş gibi görünen bir arayüz çıkıyor. Adres çubuğu ve sekmeler bölümünün ekranın alt kısmına alınmasıyla birlikte kullanıcılar ziyaret ettikleri sayfalara daha kolay bir şekilde odaklanabiliyor. Sade bir tasarım ve yumuşak renklerin kullanılmasıyla birlikte tarayıcının tasarım seviyesi bir basamak yukarı taşınmış.

Tarayıcının en fazla dikkat çeken özellikleri arasında ise tamamen kişiselleştirilebilir arkaplan yer alıyor. Hareketli arkaplanlar seçerek tarayıcınızı daha dinamik ve görsel açıdan keyif verici bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

YORUMLAR