ZoneAlarm Free 14.2.255.000 (windows)

ZoneAlarm Free

ZoneAlarm Free
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41,842

  • ÜRETİCİ

    Zone Labs

ZoneAlarm Free Firewall ile bilgisayarınızı hacker saldırılarına karşı koruyabilirsiniz ve internet trafiğinizi denetleyebilirsiniz

ZoneAlarm Free Firewall internet kullanıcılarını internet üzerinden gelen tehditlere karşı kapsamlı bir şekilde koruyan bir firewall-güvenlik duvarı yazılımıdır.

Benzerlerinden ücretsiz kullanım sunması yönüyle ayrılan ZoneAlarm Free Firewall genel olarak internet bağlantısı izleme ve internet bağlantısı denetleme görevini yerine getirir. Eğer bilgisayarınıza kaynağını bilmediğiniz programlar yüklüyorsanız veya sosyal medya hesaplarınızın hacklenmesinden şikayetçiyseniz antivirüs programlarının etkili olamadığı yerlerde etkili olan ZoneAlarm Free Firewall gibi bir güvenlik duvarı programını tercih etmelisiniz.

ZoneAlarm Free Firewall bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan dışarı giden bağlantıları ve veri akışını sürekli olarak takip eder. Bilgisayarınızdaki herhangi bir yazılım veya servis dışarıya internet üzerinden veri göndermek istediğinde ise sizi uyarır ve size bu durumla ilgili bir bildiri verir. Bu sayede hangi yazılımın bilgisayarınızdan veri çalmaya çalıştığını tespit edebilirsiniz.

ZoneAlarm Free Firewall bilgisayarınıza bilginiz haricinde sızan kötü amaçlı yazılımların ve truva atlarının internete bağlanmaya çalıştıkları anda bu yazılımların internete erişmesini engellemenize fırsat verir. Bu sayede doğal bir hacker korumasına sahip olursunuz.

Eğer bilgisayarınızda hassas şifreli işlemler yapıyorsanız, güvenli olmayan kaynaklardan yazılım yüklüyorsanız ZoneAlarm Free Firewall gibi bir güvenlik duvarı kullanmalısınız.

12.0.104.000 güncellemesi ile eklenenler:

  • Windows 8.1 desteği eklendi

Not: Programı çalıştırabilmek için kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yüklemeniz gerekmektedir. Eğer bu eklentileri kaldırmak isterseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz:

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

YORUMLAR