7z ZIP RAR 1.1.0.1 (winphone)

7z ZIP RAR

7z ZIP RAR
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

7z ZIP RAR uygulaması ile dosya ve klasörlerinizi yüksek hızda sıkıştırabilir, sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz.

Dosya sıkıştırma ve açma programlarını gerek masaüstü bilgisayarımızda gerekse de mobil cihazlarımızda sıklıkla kullanıyoruz. 7z ZIP RAR isimli uygulama da bunlardan biri. Sadece Windows platformunda karşımıza çıkan uygulama popüler tüm sıkıştırma formatlarını desteklemekle kalmıyor, büyük boyuttaki ve birkaç ciltten oluşan dosyaları da sorunsuzca açabiliyor.

Windows Phone 8.1 cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 7z ZIP RAR uygulaması son derece modern ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahip. Uygulamayı ilk açtığınızda dosya sıkıştırma, klasör sıkıştırma ve dosya açma olmak üzere üç seçenek ile karşılıyorsunuz. Hem dosyalarınızı sıkıştırırken hem de dosyalarınızı açarken kullanabileceğiniz seçenekler sınırlı ve dosya ve klasörlerinizi sıkıştırırken tercihlerinizi kaydedebiliyorsunuz.

Platformdaki benzer uygulamalar arasından modern arayüzü, hızı ve kolay kullanılabilirliği ile sıyrılan 7z ZIP RAR uygulaması 10’dan fazla dosya sıkıştırma ve açma formatını destekliyor. Telefonunuzda yer açmak ve dosyalarınızı e-posta ile daha hızlı göndermek için ihtiyaç duyacağınız uygulamanın tek kusuru ücretli olması.

YORUMLAR