8Stream 2.4.0.0 (winphone)

8Stream

8Stream
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

8Stream, Windows Phone için en iyi Twitch istemcisidir.

E-spor karşılaşmaları ve etkinliklerin yanı sıra en yeni oyunların oynanış videolarını canlı olarak izleme imkanı tanıyan Twitch’in Windows Phone platformu için hazırlamış resmi bir uygulaması bulunmuyor. Hal böyle olunca neredeyse her hafta yeni bir Twitch istemcisi ile karşılaşıyoruz. Bunlardan birisi de 8Stream.

LiveGaming, Twitchy gibi Windows Phone için ücretsiz yayınlanmış Twitch istemcilerinden biri olan 8Stream, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlar için destek veriyor. Dolayısıyla hala Windows Phone 7.5 kullanan bir cihaza sahipseniz uygulamayı kullanamıyorsunuz.

Sürekli güncellenmesiyle benzerlerinden ayrılan Twitch istemcisi ile web tarayıcınız üzerinde kullandığınız pek çok fonksiyonu mobil cihazınızda kullanabiliyorsunuz. Twitch yayınları ister düşük ister yüksek kalitede izleyebiliyor, yayıncı ile sohbet edebiliyor, kanalları takibe alabiliyor ve takipten çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca Twitch hesabınıza giriş yaparak takip ettiğiniz akışlara hemen ulaşabiliyorsunuz. Hangi yayını izleyeceğinize karar verememeniz durumunda ise öne çıkan akışlar yardımınızı koşuyor.

8Stream, aldığı güncellemelerle kendisini sürekli yenileyen bir Twitch istemcisi. Windows Phone telefonunuz için Twitch uygulaması arıyorsanız 8Stream’e kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR