Battery Saver 1.0.15075.83 (winphone)

Battery Saver

Battery Saver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battery Saver, Microsoft tarafından geliştirilmiş pil tasarruf modu da içeren ücretsiz ve Türkçe pil yönetim uygulamasıdır.

Battery Saver (Pil Tasarrufu), Windows Phone akıllı telefonunuzdaki yüklü uygulamaları ve batarya kullanımını takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Microsoft tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteği ile gelen uygulama ile arka planda çalışan ve bataryanızı olumsuz yönde etkileyen uygulamaları görebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Microsoft’un Windows Phone 8.1’li akıllı telefon kullanıcıları için özel olarak hazırladığı uygulamalardan biri olan Battery Saver ile telefonunuzdaki tüm uygulamaların açık kaldığı ve arka planda çalıştığı süre boyunca ne kadar pil harcadığını bir bakışta görebiliyorsunuz. Uygulama ayarlarına giderek arka planda çalışmasını durdurabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra diğer pil yönetim uygulamalarının sunduğu batarya durumunu takip etme özelliği de bulunuyor. Batarya yüzdesi, bataryanın bitimine kalan süre, son şarjdan sonra geçen süre ve pil tasarruf modunu açıp kapatan buton Ayarlar menüsünde karşınızda.

Battery Saver, henüz geliştirilme aşamasında olmasına rağmen etkisini hissedebileceğiniz başarılı bir pil yönetim uygulaması. Eğer Windows Phone akıllı telefonunuzun pilinden şikayetçi iseniz bu uygulamaya kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR