Beautiful Backgrounds 1.2.1.0 (winphone)

Beautiful Backgrounds

Beautiful Backgrounds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beautiful Backgrounds, Windows Phone telefonunuz için her gün ve yüksek kalitede duvar kağıtları sunuyor.

Beautiful Backgrounds, Windows Phone telefonunuzun başlangıç ve kilit ekranını yüksek kalitede görsellere süsleyen bir duvar kağıdı uygulaması. Windows Phone telefonunuzda özelleştirmeye de önem veriyorsanız Bing’in yüksek çözünürlüklü fotoğraflarıyla kilit ve ana ekranınızı güzelleştirecek bu uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz.

Windows Phone, bildiğiniz üzere kilit ekranınız için Bing tarafından sağlanan görseller sunar. Bu sayede internette sayfa sayfa gezip duvar kağıdı aramak durumunda kalmadan cihazı açtığınızda ilk karşılaştığınız ekranı bambaşka bir görünüme sokabilirsiniz. Ancak Bing, duvar kağıdı olarak ayarlayabileceğiniz görselleri ülkenize göre sunar. Eğer Türkiye’de yaşıyorsanız Amerika’da sunulan bir görseli seçme, cihazınıza uygulama şansınız olmaz. Beautiful Backgrounds, bundan şikayet eden Windows Phone kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulama.

Bing’in Türkiye’deki kullanıcılara sunduğu duvar kağıtlarıyla sizi yetindirtmeyen uygulamada kilit ekranınız için seçtiğiniz duvar kağıtlarının hangi aralıklarla yenilenmesi gerektiğini de ayarlayabiliyorsunuz. Her gün belirlediğiniz saatlerde kilit ekranınız güncelleniyor. Bu ayarı dilerseniz sık, dilerseniz seyrek yapabiliyorsunuz. Bunun haricinde duvar kağıtları arasında sadece en yenilerini alabiliyor, eskilerini de dahil edebiliyorsunuz. Kısacası kilit ekranı seçim ekranı oldukça detaylı hazırlanmış diyebilirim.

Yüksek kalitede, her gün yenilenen duvar kağıtlarıyla Windows Phone cihazınızı bambaşka görünüme sokan Beautiful Backgrounds, platformda en iyiler arasında.