Create A New Face (winphone)

Create A New Face

Create A New Face
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Create A New Face, Windows Phone telefonunuzda yüzünüzü farklı bir şekle sokmak için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama.

Create A New Face, tamamen eğlence amaçlı yapılmış fotoğraf uygulamaları arasında. Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan uygulama adından da anlayacağınız üzere kendinizi birkaç dokunuşla bambaşka bir görünüme sokmanıza izin veriyor. Bunu yaparken de doğallıktan ödün vermiyorsunuz.

Fotoğraflarınızdan eğlenceli yüzler oluşturmanıza izin veren uygulamalardan biri olan Create A New Face’i benzerlerinden farklı kılan tek noktası imajınızı değiştirecek 1000’in üzerinde obje sunması değil. Sunulan objelerle ortaya çıkardığınız sonuç Photoshop gibi profesyonel yazılımlarda elde edilen sonuçlardan çok farklı olmuyor.

Uygulamada kendinizi tanınmayacak hale sokabileceğiniz çok sayıda objeyi kolaylıkla uygulayabiliyorsunuz. Objeyi seçtikten sonra düzenleme ekranı çıkıyor ve basit kaydırma hareketiyle objenin yüz ve çevresine rahatlıkla oturmasını sağlayabiliyor, çok daha doğal görüntüler elde edebiliyorsunuz. Objelere parlaklık, kontrast, renk doygunluğu, gama gibi ayarlamalar çekerek sonradan eklediğiniz objenin yüzünüzde sırıtmamasını sağlıyorsunuz.

Yüz ve çevresine obje ekleyebildiğimiz uygulamalar yeni değil ancak hem binlerce obje sunan hem de bu objeleri doğallığımızı bozmadan ekleyebileceğimiz çok uygulama yok. Create A New Face Windows Phone’da bu amaçla kullanabileceğiniz en başarılı uygulama diyebilirim.

YORUMLAR