Digiturk Play Yurtdışı 1.0.0.0 (winphone)

Digiturk Play Yurtdışı

Digiturk Play Yurtdışı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Digiturk Play Yurtdışı uygulaması ile Digiturk Play aboneliğiniz kapsamındaki yayınları yurt dışında da izleyebilirsiniz.

Digiturk Play Yurtdışı, dijital tv platformu Digiturk’ün üyeliğiniz kapsamında sunduğu kanalları yurt dışında da izlemenize imkan tanıyan resmi uygulaması olarak öne çıkıyor. 80’den fazla televizyon kanalını canlı olarak izlemenin haricinde Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Lig heyecanını nerede olursanız olun çıkarabileceğiniz tv izleme uygulamasında canlı yayını durdurma ve geri sarma, tekrar izle seçeneği ile dizi ve programların istenilen bölümlerine ulaşma gibi özellikler de yer almakta.

Bildiğiniz üzere ücretli televizyon izleme uygulamaları genellikle sadece Türkiye’de hizmet verir. Paketiniz dahilinde olan tüm kanalları Türkiye dışına çıktığınızda izleyemezsini. Ancak durum Digiturk’ün tv izleme uygulaması Digiturk Play’de farklı. Digiturk Play Yurtdışı uygulamasını indirdiğiniz vakit mevcut Digiturk Play paketinize herhangi bir fark ödemeden Türkiye’de yayın yapan kanalları yurt dışında izlemenin keyfini sürebiliyorsunuz. Örneğin; iş için yurt dışına çıkmanız gerekti ancak Spor Toto Süper Lig’de oynanan maçı izleme fırsatınız yok. Digiturk Play Yurtdışı uygulamasını Windows Phone cihazınıza yüklüyor ve yurt dışında maç heyecanının tadını çıkarabiliyorsunuz.

Digiturk Play Yurtdışı uygulaması Windows Phone platformunda da görsel açıdan başarılı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Menü tasarımı hem göze hoşa geliyor hem de kolay kullanılabiliyor. Canlı TV, Spor, Dizi, Film, Eğlence kategorilerinden dilediğiniz içeriğe üyeliğinizle giriş yaparak erişebiliyorsunuz.

Ücretsiz üyelik, sinema üyeliği ve premium üyelik olmak üzere üç üyelik modelini destekleyen Digiturk Play’e abonesi olarak yurt dışında canlı tv ve maç izleyememekten şikayetçi iseniz Digiturk Play Yurtdışı uygulamasını indirmenizi öneririm.

YORUMLAR