FB Pages Manager 1.9.1.0 (winphone)

FB Pages Manager

FB Pages Manager
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FB Pages Manager, Windows Phone Mağazası'ndaki tek tam özellikli Facebook sayfa yönetim uygulamasıdır.

FB Pages Manager, Windows Phone Mağazası’nda kullanabileceğiniz tek tam özellikli Facebook sayfa yönetim uygulamasıdır. Eski Windows Phone telefonlarla da uyumlu olan uygulama sayesinde tüm Facebook sayfalarınızı nerede olursanız olun yönetebilirsiniz.

FB Pages Manager, internet tarayıcınızda Facebook sayfalarınız üzerinde yapabileceğiniz pek çok şeyi akıllı telefonunuzdan yapma kolaylığı sunuyor. Facebook teması ile süslenen arayüz üzerinden durum paylaşma, gönderi silme, gönderilere yorum yapma, yorumları yanıtlama gibi standart işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra sayfanıza gönderilen rahatsız edici yorumları silebilir; bu yorumları gönderen kullanıcıları engelleyebilirsiniz. Yönet bölümünden de kullanıcıların engelini kaldırmanız mümkün. Tabii ki Windows Phone platformunun yapısı gereği sayfalarınızı başlangıç ekranınıza sabitleyebilir, uygulama açık olmasa dahi gelen bildirimleri görebilirsiniz.

500.000 indirmeye ulaşmayı başarmış bir Facebook sayfa yönetme uygulaması olan FB Pages Manager’ın tek eksiğinin Türkçe dili desteklememesi olduğunu söyleyebilirim.