MSN Weather 3.1.4.438 (winphone)

MSN Weather

MSN Weather
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Weather, saatlik, 5 günlük ve 10 günlük hava tahmininde bulunan, çoklu konum seçimini destekleyen hava durumu uygulamasıdır.

MSN Weather (MSN Hava Durumu), bulunduğunuz ve dilediğiniz şehirlerin detaylı hava durumu bilgisine ulaşabileceğiniz bir Microsoft uygulamasıdır. Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlarla uyumlu ve tamamen Türkçe hazırlanmış basit, modern ve akıcı arayüz ile gelmektedir.

MSN Weather uygulaması ile bulunduğunuz yeri ana konum olarak belirleyebilir, dilediğiniz kadar şehrin hava durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Saatlik, 5 günlük ve 10 günlük hava tahmin raporu sunan uygulama sayesinde gün içerisinde yağmur yağıp yağmayacağını, yüksek miktarda nem olup olmayacağını, rüzgarın ne kadar şiddetli olacağını öğrenebilirsiniz. Zaman içinde hava durumu tablosundan o ay havanın nasıl geçeceğine dair tahminler alabilirsiniz.

Santigrat ve Fahrenhayt sıcaklık ölçü birimlerini destekleyen uygulama ile genel olarak dünyada havanın nasıl olduğunu da öğrenebilirsiniz. Dünyada Hava Durumu ile tüm şehirlerin hava durumunu sırayla görebileceğiniz gibi, harita üzerinden dilediğiniz şehri seçerek o şehrin ayrıntılı hava tahmin raporuna da ulaşabilirsiniz.

Hafta sonu arkadaşlarınızla plan yapmadan önce sürprizlerle karşılaşmamak adına bulunduğunuz yer için en doğru tahminde bulunan hava durumu uygulaması MSN Weather’a kesinlikle göz atın.

YORUMLAR