Music Download Unlimited 9.1.5.1 (winphone)

Music Download Unlimited

Music Download Unlimited
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music Download Unlimited, Windows Phone cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi müzik indirme ve dinleme uygulaması.

Music Download Unlimited, ücretsiz olmasına karşın sorunsuz çalışan oldukça popüler bir müzik indirme ve dinleme uygulaması. Windows Phone platformunda biraz daha gelişmiş şekilde karşımıza çıkan uygulamada hem yerli hem de yabancı şarkıları bulabiliyoruz.

Milyonlarca şarkıya anında ulaşabildiğimiz ve şarkıları ister çevrimiçi istersek te Windows Phone cihazımıza indirerek yolculuk esnasında, işte veya okulda iken çevrimdışı dinleyebildiğimiz bir müzik uygulaması olan Music Download Unlimited, Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda sorun çıkarmadan çalışıyor ve az da olsa reklam içeren ücretsiz bir uygulama.

Sınırsız sayıda müziği dinlememize ve indirmemize izin veren uygulamanın keşif bölümü de bulunyor ki en sevdiğim özelliği bu oldu diyebilirim. Benim gibi müzik dinlemeyi seviyorsanız dünya genelinde popüler listelere, öne çıkan şarkıcılara, albüm önerilerine ulaşabileceğiniz keşfetme seçeneğine bayılacaksınız.

Türkçe şarkıların da yer aldığı ancak yabancı şarkıları daha çabuk bulabildiğimiz uygulamanın beğendiğim başka bir özelliği ise seçtiğimiz müzikleri dilediğimiz yere indirmemize izin vermesi oldu. Bildiğiniz üzere çoğu müzik indirme uygulaması şarkıları sadece kendi içerisine kaydeder. Ancak Music Download Unlimited uygulamasında müzikleri Müzik + Videolar Hub’ına dilerseniz hafıza kartına indirebiliyorsunuz ve bunun bir sınırı yok.

Music Download Unlimited’ın Windows Phone sürümünde YouTube’dan video klip izleme, herhangi bir şarkının sözlerine ulaşma, ücretsiz zil sesleri arama gibi beğeneceğinizi düşündüğüm özellikler bulunuyor.

Sürekli güncellenen uygulamalar arasında yer alan Music Download Unlimited, şu an için Windows Phone cihazınızda kullanabileceğiniz en başarılı müzik uygulaması. Siz de benim gibi nerede olursanız olun müziksiz yapamıyorsanız bu uygulamayı ücretli olmadan indirin derim.

Music Download Unlimited Özellikleri:

  • Yeni müzikler keşfedebileceğiniz öneriler bölümü
  • Farklı türde milyonlarca şarkıya erişme
  • Şarkıları Müzik+Videolar Hub'ına ve hafıza kartına indirme
  • Şarkı, şarkıcı, albümden oluşan çalma listeleri oluşturma
  • Video klipleri YouTube'dan izleme
  • Çalan şarkının sözüne anında ulaşma
  • Ücretsiz zil sesi arama

YORUMLAR