Tom and Jerry 2.3.1.17 (winphone)

Tom and Jerry

Tom and Jerry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tom and Jerry uygulaması ile popüler Tom ve Jerry çizgi filminin tüm bölümlerini Windows Phone cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de izlediği nadir çizgi filmler arasında Tom and Jerry’nin bölümlerini yeniden izlemek istiyor ancak YouTube’da veya diğer platformlarda arama yapmaktan sıkıldıysanız çizgi filmle aynı adı taşıyan bu uygulamayı Windows Phone cihazınıza indirerek sorunu çözebilirsiniz. Tom ve Jerry’nin maceralarını konu alan yüzlerce bölümü tek bir yerden izleme kolaylığı sunan uygulamanın ücretsiz olması da harika.

Çok eskiden beri oynatılmasına rağmen asla eskimeyen bir klasik olan Tom ve Jerry çizgi filmini izlemek için tutturan bir çocuğunuz veya küçük kardeşiniz var ve de site site dolaşıp bölüm aramaktan sıkıldıysanız Tom and Jerry uygulamasını Windows Phone cihazınıza indirmenizi öneririm. Kedi Tom (Tahomas) ile fare Jerry arasında geçen komik mücadeleyi anlatan bu çizgi filmin 150’den fazla bölümünü mobil platforma taşıyan uygulamanın çizgi film izleme ekranı reklamlar barındırsa da sorunsuz çalışıyor. Oynatma, durdurma, ileri ve geri sarma fonksiyonları ve tam ekranda oynatma başarılı bir şekilde çalışıyor.

Tom and Jerry uygulamasında hafızaya alma özelliği de unutulmamış. Bu özellik sayesinde çizgi filmi yarım bıraktığınızda dönüp tekrar izlemek istediğiniz vakit çizgi film en baştan değil, bıraktığınız yerden başlıyor. “Nerede kalmıştım?” sorusunu sormuyorsunuz. Bunun yanında dilediğiniz bölümleri başlangıç ekranınıza sabitleyebiliyorsunuz.

Tom ve Jerry’nin tüm bölümlerine arama yapmadan ulaşabileceğiniz Tom and Jerry uygulamasının tek eksik yanı çevrimdışı izleme seçeneği sunmaması ve konuşma çok az olan bir çizgi filmde ne kadar aranır bilmiyorum ama Türkçe dublaj izlenememesi.

YORUMLAR