Torrex Lite 1.1.0.16 (winphone)

Torrex Lite

Torrex Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Torrex Lite, Windows Phone için modern BitTorrent istemcisidir.

Torrex Lite, torrent dosyalarını doğrudan Windows Phone telefonunuz üzerinden indirebilmenize imkan tanıyan bir torrent istemcisidir. Ücretsiz olarak kullanılabilmekte ve Türkçe dil desteği ile gelmektedir.

Torrent indirenlerin en çok kullandığı yazılımlar arasında olan BitTorrent’in Windows Phone istemcisi olan Torrex’in ücretsiz sürümü olan Torrex Lite ile torrent dosyasını kolaylıkla ekleyebilir ve indirebilirsiniz. Torrent dosyasının boyutu, indirilme hızı, seed ve leech sayısı, kalan ve geçen süre, indirildiği klasör gibi detayları da sunan uygulamanın tercihler menüsü de oldukça kapsamlı hazırlanmıştır. Öyle ki DHT ağını etkinleştirme, eş değişimini etkinleştirme, giden bağlantıları şifreleme, bant genişliğini ayarlama dahil pek çok seçenek bulunmakta ve bunları tek dokunuşla açıp kapatma şansına sahipsiniz.

Torrent dosyalarını sadece kablosuz bağlantı etkin olduğunda indirme, torrent dosyasının indirilmesini durdurma ve devam ettirme, magnet bağlantılarını aktarma, medya içeriklerini açma özelliklerini de sahip olan Torrex Lite, Windows Phone platformundaki en başarılı BitTorrent istemcisi.

YORUMLAR