TripAdvisor (winphone)
TripAdvisor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    71

  • Üretici

    TripAdvisor

TripAdvisor, sıklıkla seyahat eden biriyseniz Windows Phone telefonunuzda kesinlikle bulunması gereken bir uygulama.

TripAdvisor, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizi planlamanızda yardımcı olan bir rehber uygulama. Hangi otelde kalacağınıza, hangi restoranda yemek yiyeceğinize, yazı nerede geçireceğinize karar veremediğiniz durumda bulunduğunuz yeri de hesaba katarak önerilerde bulunan seyahat uygulamasının tamamen Türkçe olduğunu da belirtmem gerek.

Windows platformunda en kapsamlı seyahat planlama uygulaması olarak karşımıza çıkan TripAdvisor, son derece sade arayüz üzerinde çalışıyor. Tek dokunuşla otel ve restoranlara ulaşabiliyor, uçak biletinizi satın alabiliyor, yapılacaklar listesi hazırlayabiliyorsunuz. Yakınınızda bulduğu otel, restoranları da atlamayan uygulama kararsızlığı gidermek adına daha önce o otelde kalmış, restoranda yemek yemiş kişilerin yorumları gösteriyor. Kararınızı verdikten sonra uçak biletinizi de alabiliyorsunuz.

75 milyonun üzerinde kullanıcının samimi görüşlerine yer vermesiyle benzerlerinden ayrılan TripAdvisor, sıklıkla seyahat biriyseniz Windows Phone telefonunuzda sık kullanılanlara kesinlikle atmalısınız.

YORUMLAR