tvyo 1.0.0.0 (winphone)
tvyo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    291

  • Üretici

    Doğuş Video ve Dijital Yayıncılık

tvyo, Doğuş Video ve Dijital Yayıncılık tarafından geliştirilen ücretsiz ve popüler online video platformudur.

tvyo, sevdiğiniz dizileri, tv programlarını, video klipleri, spor yayınlarını ücretsiz olarak sunan popüler çevrimiçi video platformunun Windows Phone platformu için hazırlanmış sürümüdür. Her yaşta kullanıcıya hitap eden zengin içeriği ile dikkat çeken tvyo, eğlence dünyasını mobil cihazınıza taşıyor.

Doğuş Video ve Dijital Yayıncılık tarafından geliştirilen tvyo uygulamasında yok yok diyebiliriz. Sevdiğiniz yerli ve yabancı dizilerin son bölümleri, spor ve eğlence programları, çocuklar ve nostalji yaşamak isteyenler için çizgi filmler, canlı tv keyfi ve dahası bu uygulamada. Üstelik tüm içerikler ücretsiz.

Bu tür uygulamalarda önemli bir özellik olan görüntü kalitesi tvyo’da iki farklı şekilde sunuluyor. İzlediğiniz yayının kallitesi internet bağlantı hızınıza göre otomatik olarak ayarlanıyor. Bu da düşük hızda internet bağlantısı olanlar veya internet hızı gün içerisinde farklılık gösteren kullanıcılar için süper bir özellik. Otomatik görüntü kalitesinin haricinde tvyo’ya ücretsiz olarak üye olarak video kalitesini dilediğiniz seviyeye çekmeniz de mümkün. Bunun avantajı ise uygulamayı 3G bağlantınızla kullandığınız vakit ortaya çıkacaktır. Tvyo’nun diğer öne çıkan özelliği ise “Kaldığın Yerden Devam Et”. Bu özellik sayesinde web tarayıcınız üzerinden izlediğiniz içeriğe mobil cihazınızdan devam edebiliyorsunuz.

Takip ettiğiniz dizi ve programları listenize alarak bölüm ve tanıtım videolarından anında haberdar olabilmenizi de sağlayan tvyo’da yayınlanan tüm içerikler yasal olduğundan bazı program ve tv kanallarının eksikliği göze çarpabilir. Ancak yine de ücretsiz kategorisindeki bir uygulama olarak en iyisi diyebilirim.

YORUMLAR