UC Browser 4.2.0.524 (winphone)

UC Browser

UC Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UC Browser, Windows Phone platformunda en çok kullanıcısı bulunan web tarayıcısı.

Windows Phone cihazınızın varsayılan internet tarayıcısında bir sorun oluştuğunda kullanabileceğiniz ilk web tarayıcısı olarak kesinlikle UC Browser derim. Hız, sadelik ve gizliliği bir arada sunan web tarayıcı sürekli olarak güncelleniyor ve de bu güncellemeler sadece hata düzeltmeleri veya iyileştirmelere yönelik değil.

UC Browser’ın Windows Phone platformundaki en başarılı web tarayıcılarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gerek güncel cihazlara uygun hazırlanmış sade ve modernliği birleştiren arayüzü, gerekse de kolay kullanılabilir ve hızlı olması ile öne çıkan web tarayıcısında diğer tarayıcılarda bulunmayan birçok özelliği mevcut.

Gezinme esnasında beğendiğiniz bir görsel veya belgeyi doğrudan hafıza kartına indirebilmeniz, indirme işleminin cihazınız kilitli durumda iken bile devam etmesi, masaüstü mod sayesinde gezdiğiniz sitelerin sadece mobil sürümlerini görmek durumunda kalmamanız, indirdiğiniz dosyaları Bluetooth veya Karekod ile paylaşabilmeniz, tema ve duvar kağıdı seçenekleri UC Browser’ın en beğendiğim özellikleri. Bunun yanında tabii ki web sitelerini hızlı bir şekilde açabilmesi ve gizli modda gezinme imkanı vermesi de güzel özellikler.

Siz de benim gibi akıllı telefonunuzla gelen web tarayıcısını güvenlik açıklarından dolayı kullanmamayı tercih eden biriyseniz UC Browser, Windows Phone telefonunuzda kullanabileceğiniz en başarılı web tarayıcısı.

YORUMLAR