WeatherBug 3.0.0.3 (winphone)
WeatherBug
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Profesyonel hava durumu raporları için ücretsiz bir uygulama arayanlara her şeyi sunuyor.

Hava tahmini uygulamasına ihtiyacınız varsa, WeatherBug oldukça iyi bir alternatif olarak dikkat çeken bir uygulama. Windows Phone cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama, dünyanın en geniş hava raporu ağından faydalanarak gerçek zamanlı bildirimler veriyor.

Hava durumlarında kritik bir değişiklik söz konusu olaracakda sesli birldirimle uyarı alma seçeneğiniz var. Özellikle beklenmedik yağmurlara karşı hazırlıksız yakalanmak istemiyorsanız bu fonksiyon oldukça işinize yarayacaktır.

10 gün sonrasına kadar hava durumu tahminlerini raporlayabilen WeatherBug ücretsiz olmasına rağmen profesyonel veriler sunan bir uygulama. Gün ve zaman yaklaştıkça daha isabetli sonuçlar getiren WeatherBug, televizyonlardan dinleyeceğiniz hava durumu raporlarını gölgede bıracak bir performans gösteriyor. Radar, nem, rüzgar hızı, yüksek ve düşük öngörü, uydu görüntüleri ve daha fazlasını cep telefonunuza sunan bu uygulama ile denize açılırken bile yolda kalmayacağınız veriler mevcut.

Hava durumuna dair geniş kapsamlı bilgiler sunan ücretsiz bir uygulama arıyorsanız WeatherBug rakipsiz bir performans gösteriyor.

YORUMLAR