Windows Reading List 1.0.111.421 (winphone)

Windows Reading List

Windows Reading List
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    66

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Windows Reading List ile web sayfalarındaki makale ve videoları istediğiniz zaman görüntülemek üzere kaydedebilirsiniz.

Windows Okuma Listesi, web sayfalarındaki makale ve videoları cihazınıza kaydetmenize ve dilediğiniz zaman çevrimdışı görüntülemenize izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Sonradan okumak veya izlemek üzere kaydettiğiniz içerikleri istediğiniz bir kategoriye alabilir, kolayca ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi ortamda rastladığınız bir makaleyi veya videoyu o an izlemek için vaktiniz olmayabilir. Bu yüzden kendinize o sayfanın bağlantsını içeren bir e-posta gönderirsiniz. Bunu yapmak oldukça zahmetli iştir. İşte tam bu noktada ihtiyacımız olan Okuma Listesi adlı uygulama kendi kendinize e-posta göndermek yerine sonradan görüntülemek istediğiniz içerikleri tek bir yerde toplayan ve basit arayüz üzerinden sunan harika bir uygulama. Üstelik tüm bu kaydedilen içerikleri kategoriler halinde görebiliyor ve kategorilere göre filtre uygulayabiliyorsunuz. Listenizdeki öğeleri Windows 8.1’li cihazlarınız arasında senkronize ederek, listelerinize dilediğiniz cihazdan erişme imkanı da tanıyan uygulama yanlışlıkla sildiğiniz içerikleri kolayca geri getirmeniz için de seçenek sunuyor.

Windows Okuma Listesi (Reading List), web’deki ilginizi çeken ancak o an bakamadığınız içerikleri kolayca kaydetmeniz ve istediğiniz zaman erişmeniz için mükemmel bir uygulama. Türkçe dil desteği de sunan uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınızın Windows Phone 8.1 güncellemesini almış olması şart.

YORUMLAR