Alt-C 1.0.7 (Android)

Alt-C

Alt-C
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır.

Alt-C, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır. Zaman zaman telefonumdan kopyalasam direk bilgisayara gitse ya da tam tersini yapabilsem diye düşündüğünüz oluyordur. Bu uygulama işte bu düşünce üzerinden geliştirilmiş.

Örneğin bilgisayarınız üzerinde gördüğünüz bir linki telefonunuzdan açmak istiyorsunuz fakat kendinize mail atmak ya da bu tür uğraştırıcı şeylerle zaman kaybetmek istemiyorsunuz. Bu uygulama hemen imdadınıza yetişiyor.

Alt-C gerçekten akıllıca düşünülmüş sade, basit fakat çok kullanışlı bir uygulama diyebilirim. Kullanmak için aynı anda hem mobil uygulamasını hem de Windows uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki linkten Windows uygulamasına da ulaşabilirsiniz.

Alt-C'yi kullanmak için uygulamaların ikisini de indirdikten sonra telefonunuza gelen kodu bilgisayarınızda uygulamaya girmeniz gerekiyor. Ardından telefonunuzda herhangi bir yazıyı kopyaladıktan sonra bilgisayarınızdaki uygulamada Alt + V klavye tuşlarına basmanız gerekiyor.

Aynı şekilde bilgisayarınızdan telefonunuza kopyalamak istediğiniz bir yazı olduğunuda yapmanız gereken yazıyı seçtikten sonra Alt + C tuşlarına basmak. Kullanması da bu kadar kolay olan uygulama için üyelik bile gerekmiyor.

Gerçekten başarılı bir uygulama olan Alt-C'yi herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR