Amazon Prime Video 3.0.93.46301 (Android)

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    314

  • Üretici

    Amazon Mobile LLC

Amazon Prime Video, popüler dizi ve filmleri 4K, HDR kalitede sunan Netflix alternatifi.

Amazon Prime Video, Netflix gibi yeni ve popüler yabancı film – dizi çoğunlukta içerik sunan bir platform. Türkiye’deki online film – dizi izleyicilerine de resmi olarak açık olan platformun en büyük artısı Netflix’e göre çok daha ucuz olması.

Özellikle yabancı film ve dizileri kaçırmayanlara tavsiye edebileceğim online platformlardan biri Amazon Prime Video. En yeni filmleri, reyting rekoru kıran dizileri internet bağlantınızın sınırlarını zorlayarak yüksek kalitede izleyebileceğiniz platformda şu an için Netflix’in Türkiye’ye ilk giriş yaptığı zamandaki içerik kalitesiyle karşılaşıyorsunuz. Çok az sayıda Türkçe altyazılı içerik var ve kullanıcı arayüzü İngilizce. Bunlar dışında film ve dizi kiralama – satın alma opsiyonu sadece Amerika ve İngiltere’ye açık. Tabii ki Netflix gibi yayıncıya özel diziler de yer almıyor. Ancak dil sorun değilse veya orijinal dilde izlemeyi tercih ediyorsanız kesinlikle platforma üye olmalısınız. Unutmadan, film ve dizi hangi içeriği seçerseniz seçin indirip çevrimdışı izleme şansına sahipsiniz.

Video kalitesini internet bağlantınızın o anki durumuna göre otomatik olarak ayarlayan ve 4K UHD, HDR kaliteye kadar sınırları zorlayan Amazon Prime Video, ücretsiz deneme opsiyonu da sunuyor. Memnun kalırsanız 6 ay boyunca 2.99 Euro ile devam ediyorsunuz.

YORUMLAR