Beyin Yakan

Beyin Yakan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beyin Yakan, ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Beyin Yakan, bulmaca oyunlarına ilgi duyan Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının hoşlarına gidebilecek türden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda gerçekten çok zor bir oyun deneyimiyle karşı karşıya kalıyoruz.

Oyundaki temel amacımız ekranın üst bölümünde yer alan kutunun arkaplan rengini, akış halinde karşımıza çıkan kutular üzerindeki yazıyla eşleştirmek ve akan kutuları üst bölümdeki kutun üzerindeki okları yönüne çekmek. Örneğin ekranın üst bölümündeki kutunun rengi sarıysa ve okları sol tarafı gösteriyorsa, alt bölümden hemen üzerinde sarı yazan kutuyu bulup sola sürüklememiz gerekiyor.

Aynı anda birden fazla şeye dikkat etmemiz gerektiği için oyunu oynamak epey zor. Bölümlerde sergilemiş olduğumuz performansa göre belirli puan kategorilerine dahil ediliyoruz. Puanları aldığımız bölüm eğlenceli ve mizahi bir tasarıma sahip.

Genel olarak başarılı bir çizgi üzerinde ilerleyen Beyin Yakan, hem refleks hem de dikkat gerektiren bir oyun arayanların mutlaka denemesi gereken bir seçenek.