CyberGhost VPN 7.3.5.309 (Android)
CyberGhost VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9,801

  • Üretici

    CyberGhost SRL

CyberGhost VPN APK, mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır.

CyberGhost VPN kullanıcılara internette anonim gezinti ve yasaklı sitelere giriş yapabilme imkanı veren bir VPN uygulaması.

CyberGhost VPN İndir Android

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir engelli sitelere giriş uygulaması olan CyberGhost VPN temel olarak internet trafiğinizi farklı coğrafi konumda yer alan bir bilgisayarın üzerine yönlendiriyor ve internet sitelerine bu farklı bilgisayar üzerinden erişim yapmanızı mümkün kılıyor. Bu sayede internet siteleri ip numaranıza erişemiyor ve kişiel bilgileriniz tehlike altına girmiyor.

CyberGhost VPN ile engellenen Twitter ve YouTube gibi sitelere erişebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz program herhangi bir veri trafiği limitine de sahip değil. CyberGhost VPN'in ücretsiz versiyonu 23 farklı VPN sunucusuna erişebilmenizi mümkün kılıyor. Aylık ödeme tabanlı Premium versiyonundaki fark ise sunucu sayısının 300'e çıkması ve daha yüksek bağlantı hızı.

CyberGhost VPN sizin hakkınızda kişisel bilgiler toplamıyor, rehberinize veya diğer hassas bilgilere erişmiyor. Uygulama internet kullanımızla ilgili kayıt da tutmuyor. Bu da CyberGhost VPN'i bankacılık işlemleri gibi işlemler için ideal bir seçenek yapıyor.

CyberGhost VPN sizi hacker saldırılarından, bağlantınızın izlenmesinden koruyor, sansürleri kırmanıza yardımcı oluyor.

 

YORUMLAR