Garanti Cep Şifrematik (Android)

Garanti Cep Şifrematik

Garanti Cep Şifrematik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Yiğit Ekim Demir
Yiğit Ekim Demir
YORUM YAZ

Garanti Bankası mobil şubesine giriş yaparken tek kullanımlık şifrelerinizi bu uygulama ile elde edebilirsiniz.

Garanti Cep Şifrematik uygulaması Garanti Bankası müşterileri için hazırlanan hem internet hem de cep şubelerinde kullanılan tek kullanımlık şifreleri elde etmek için kullanmanız gereken resmi Android uygulamasıdır. Özellikle her girişte ve her kişiye özel şekilde üretilen bu tek kullanımlık şifreler bir daha kullanılamıyorlar ve böylece kullanıcıların finansal değerlerinin güvenliği kolayca sağlanıyor.

Sadece anında şifre üretmeyi değil aynı zamanda cep şubesine hızlı giriş imkanı da sağlayan uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve dilediğiniz her an kullanılabiliyor. Tek kullanımlık şifreye ek olarak imzalama işlemlerini de gerçekleştirmenizi sağlayan Garanti Cep Şifrematik uygulaması böylece para transferlerinde kontrol ve doğrulama yapabilmenize de yardımcı oluyor.

Bir defa Garanti Cep Şifrematik uygulamasının içerisinde müşteri numarası ve şifre girişi yaptıysanız uygulama içerisinden cep şubesine geçerken tekrar tekrar bu giriş işlemlerini yapmanıza gerek kalmamaktadır ve direkt olarak cep şubesi işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR