Garanti Emeklilik Cep Şube 1.0 (Android)

Garanti Emeklilik Cep Şube

1.0
Garanti Emeklilik Cep Şube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Gökhan Abay
Gökhan Abay
YORUM YAZ

Garanti Emeklilik Cep Şube, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, Garanti Bankası'nın bir finans uygulamasıdır.

Garanti Emeklilik Cep Şube, emeklilikle ilgili tüm bilgileri bulabileceğiniz, Garanti Bankası'nın resmi bir finans uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, eğer Garanti müşterisiyseniz dilediğiniz yerden uygulamaya ulaşarak, bireysel emeklilik, hayat ve işsizlik sigortası ürünleriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Garanti Emeklilik Cep Şube uygulamasına giriş yapmak için Garanti Emeklilik veya Garanti Bankası müşteri bilgilerinizi kullanmak yeterli. Daha sonra katılımcısı ya da ödeyeni olduğunuz sözleşmelerin özet birikim toplamını, fon dağılımını ve risk dağılımını görüntüleyebilir; Hesap Hareketleri adımından ödemeleriniz hakkında tüm detayları takip edebilirsiniz. Diğer yandan hesabınızla ilgili tüm işlemleri de uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Eğer bir Garanti Emeklilik müşterisiyseniz uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Dediğim gibi Garanti Bankası parolanız olması bile yeterli, yoksa da "Parola Al" linkinden alabilirsiniz.

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR