iSyncr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    132

  • Üretici

    JRT Studio LLC

iSyncr ile iTunes şarkılarınızı Android cihazınıza kolayca aktarabilirsiniz

iSyncr eğer eski iOS cihazınızdan yeni bir mobil cihaza geçiş yapacaksanız size pratik bir Android için iTunes transfer çözümü sunacak olan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz iSyncr uygulaması farklı nedenlerden ötürü değiştirdiğiniz iOS cihazınızda dinlediğiniz müzikleri yeni Android cihazınızda da dinleyebilmenizi mümkün kılıyor. Cihaz arızaları, eskiyen donanımlar ve farklı bir kullanım tecrübesi arayışı mevcut iOS cihazınızı değiştirmenizde etken olabilmekte. Android cihazları yeni bir Android cihaz ile değiştirmek kolay bir işlem olsa da, değiştirilecek cihaz bir Apple cihaz olduğunda durumlar değişebiliyor. iPad, iPhone ve iPod'un iTunes'a bağlı olarak çalışması iOS cihazınızda depoladığınız müzik arşivinizin tranferini zor hale getirmekte. İşte iSyncr kullanarak bu zorluğu ortadan kaldırabilirsiniz.

iSyncr temel olarak iTunes müzik arşivinizde yer alan şarkıları isimlerini, albüm adlarını, albüm kapaklarını ve etiketlerini koruyarak yeni Android cihazınıza taşıyor. Bu sayede müzik keyfiniz herhangi bir kayıp yaşamadan Android cihazınıza aktarılıyor. iSyncr ile standart kabloyla transfer yöntemini kullanabileceğiniz gibi uygulamanın kablosuz ağ üzerinden transfer seçeneğini de kullanabilirsiniz. Kablosuz transfer özelliği uygulamayı daha da kullanışlı hale getiriyor.

iSyncr ile iTunes müziklerini Android cihazınıza aktarmak için bilgisayarınıza iSyncr yazılımlarını yüklemeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra iOS cihazınızdaki müzikleri bilgisayarınıza aktarabiliyor ve sonrasında Android cihazınıza da aktarabiliyorsunuz. iSyncr'ın Windows ve Mac sürümlerini bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR