iSyncr

iSyncr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JRT Studio LLC

iSyncr ile iTunes kütüphanenizi Android cihazınıza aktarabilirsiniz

iSyncr kullanıcılara Android için iTunes transfer seçeneği sunan bir yazılımdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan iSyncr, iTunes transfer işlemini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Kullandığımız iPod, iPhone ve iPad gibi Apple cihazlar her teknolojik cihaz gibi arızalanabiliyorlar. Bunun yanında eski iOS cihazımızı yeni bir cihazla değiştirmeyi tercih edebiliyoruz. İşte bu tür durumlarda yeni bir Android cihaza geçiş yapmayı tercih edebiliyoruz.

Bir iOS cihazdan Android cihaza geçerken dosyalarımızı yedekleyip transfer etmemiz gerekiyor. Aynı durum iTunes kütüphanemizde yer alan müzikler için geçerli. Fakat standart araçlarla bu iş kolay olmamakta. İşte iSyncr kullanarak bu transfer işlemlerini zahemtsiz hale getirebiliyorsunuz. iSyncr ile iTunes müzikleriniz Android cihazınıza aktarılırken etiketler, albüm kapakları, sanatçı adları ve şarkı adları korunuyor.

iSyncr kuıllanıcılara USB kablosunu kullanarak transfer yapabilme imkanı verdiği gibi kablosuz olarak WiFi üzerinden de transfer gerçekleştirebilme imkanı veriyor. iSyncr kullanabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes'un yüklü olması ve Android cihazınıza iSyncr'ın mobil uygulamasını indirmiş olmanız gerekmekte. iTunes indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: 

iSyncr Android uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: