Microsoft Excel (Android)

Microsoft Excel

Microsoft Excel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  15,566

 • Üretici

  Microsoft

Microsoft Excel, Android tablet kullanıcıları için özel hazırlanmış elektronik tablo uygulamasıdır.

Microsoft Office sisteminde yer alan elektronik tablo programı Excel’in Android telefon ve tabletler için optimize edilmiş sürümü. Microsoft Excel’in en çok kullanılan fonksiyonlarını içeren uygulama ücretsiz Microsoft hesabı ile birlikte ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Android tabanlı cihazlar geliştirilen için Excel uygulamasında formül, tablo, grafik gibi sıklıkla ihtiyaç duyulan tüm özellikler dokunmatik kullanıma uygun olacak şekilde yeniden tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayardaki Excel deneyimini Android tabletimizde eksiksiz bir şekilde yaşayabiliyoruz.

Ücretsiz Microsoft hesabı gerektiren Excel uygulamasında pratik bir şekilde elektronik tablolarımızı oluşturabiliyor ve düzenleyebiliyoruz. Gezinti ve menü seçenekleri dokunmatik cihazlara özel tasarlandığından bilgisayarda klavye ile yapabildiğimiz şeyleri mobil cihazımızda ufak dokunuşlarla rahatlıkla yapabiliyoruz.

Excel uygulamasını Android tabletimize yüklediğimizde e-posta eklerindeki ve bulut hesaplarımızdaki Excel tablolarını doğrudan uygulama içerisinde görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyoruz. Yaptığımız her değişiklik cihazlarımız arası senkronize edildiğinden bir cihazımızda yarım bıraktığımız düzenlemeye diğer cihazımızdan kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.

Gereksinimler:

 • KitKat 4.4 ve üzerinde çalışan (Android M henüz desteklenmiyor.), en az 1 GB RAM'e sahip Android cihaza sahip olmanız,
 • Tam Office Deneyimi için Office 365 aboneliğinizin olması gerekiyor.

YORUMLAR