MobileGo 6.4.1.4611 (Android)

MobileGo

MobileGo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobileGo uygulaması sayesinde Android cihazlarınızın sistem temizliği ve bakımını kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

MobileGo uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinin sistem bakımını gerçekleştirmek ve onu daha hızlı ve temiz bir hale getirmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar Android işletim sisteminin son sürümleri, daha önceki sürümlere göre oldukça verimli bir şekilde çalışsa da, zaman içerisinde dolan sistem kaynakları nedeniyle yavaşlıklarla karşılaşmak mümkün hale geliyor.

Uygulamanın en dikkat çekici yanlarından bir tanesi, mobil cihazların belleğini temizleme ve bellekte bulunan artık, gereksiz bilgileri boşaltabilmesi. Böylelikle açık olan uygulamalar için daha fazla RAM ayrılıyor ve cihazın kasma, yığılma gibi sorunlar yaşaması engelleniyor. Uygulama hızlandırma özelliği de temelde bu bellek temizleme özelliğinden faydalanıyor ve uygulamalarınızın, oyunlarınızın her zaman en yüksek performansla çalıştığından emin olmanızı sağlıyor.

MobileGo’nun bir diğer ilginç özelliği ise cihazınızda yer alan kişisel detayları ortadan kaldırarak güvenliğinize destek olması. Önbellek verileri, arama kayıtları, geçici dosyalar gibi pek çok veriyi temizleyebilen ve ortadan kaldırabilen uygulama, böylelikle gereksiz tüm cihazların mobil cihazınızda varolmalarına engel oluyor.

Cihazınızı satmaya veya bir başkasına vermeye karar verdiğinizde, içerisindeki kişisel dosya, resim, video, ses ve yazılı verilerin geri döndürülmeleri ve ele geçirilmelerinden korkuyorsanız, uygulamanın geri dönülemez veri temizleme özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Bu sayede silinen dosyaların herhangi bir program kullanılarak geri getirilmeleri engelleniyor ve kişisel gizliliğiniz başarıyla korunuyor.

PC için bir sürümü de bulunan MobileGo’nun, böylece bilgisayarınıza bağlanması ve uygulama silme, taşıma, temizleme, yedekleme gibi tüm diğer özelliklerini bilgisayarınızdan yapmanıza olanak tanıması mümkün hale geliyor. Özellikle telefon başında durmadan bilgisayardan tüm işlemleri daha hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen kullanıcılar, PC sürümünü yüklemeyi de ihmal etmesinler.

Uygulamanın arayüzünün de oldukça kullanışlı ve yeni başlayan kullanıcılar için bile kolay kullanılır olduğunu söylemek gerekiyor. Android sistem bakımı için göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.