Photo Recovery Shop 3.8 (Android)

Photo Recovery Shop

3.8
Photo Recovery Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Recovery Shop silinen fotoğraflarınızı kurtarmanıza yardımcı olan bir Android uygulamasıdır

Photo Recovery Shop kullanıcılara silinen fotoğrafları geri getirme konusunda yardımcı olan bir mobil dosya kurtarma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen fotoğrafları kurtarma uygulaması olan Photo Recovery Shop ile yanlışlıkla Android cihazınızdan silinen fotoğrafları geri getirebilmeniz mümkün. Yanlış bir dokunuş, veri yazma arızaları, fotoğraf kaydedilirken şarj bitmesi gibi nedenlerden ötürü zaman zaman Android cihazınızdaki fotoğraflar silinebiliyor. Photo Recovery Shop ile silinmiş ve kayıp fotoğrafları Android cihazınız üzerinde tarayabilirsiniz ve tespit edilenleri geri getirebilirsiniz.

Photo Recovery Shop Samsung, HTC, LG, Sony gibi yaygın olarak kullanılan telefon modellerini desteklemektedir. Photo Recovery Shop içerisinde kullanılan özel algoritma fotoğraf kurtarma işinin yüksek isabet ile tamamlanmasını ve tespit edilmesi zor kayıp fotoğrafları bulabilmeyi sağlar.

Not: Photo Recovery Shop ile cihazınızın dahili hafızasına kayıtlı olan kayıp ve silinmiş fotoğrafları kurtarabilmek için cihazınızın rootlanmış olması gerekmektedir.

YORUMLAR