Potential

Potential
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    84

  • Üretici

    Paranoid-Gems

Potential uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın batarya tüketimini uzaktan gözlemleyebilirsiniz.

Potential uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve ilginizi çekebilecek ilginç uygulamalar arasında yer alıyor. Zira cihazlarınız arasında bir bağlantı kuran uygulama, bu cihazlardaki bazı önemli şeyleri sizlere hatırlatıyor ve unutkanlıkların önüne geçmenizi sağlıyor. Bunların neler olduğunu merak ettiğinize eminim, dilerseniz hemen uygulamanın ilginç özelliklerine giriş yapalım.

Uygulamayı tüm Android cihazlarınıza kurduktan sonra, bu cihazlarda bataryanın azalması durumunda hemen bundan haberdar olabilir, böylece diğer cihazlarınız yanınızda olmasa bile hangi halde oldukları hakkında fikir edinebilirsiniz. Ayrıca uzaktan Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısının kesilmesi gibi işlemlerin gerçekleştirilmesine de olanak tanıyor.

Eğer çok pil harcayan uygulamaları diğer cihazlarınızda açık unuttuysanız bunları uzaktan kapatma şansınız da mevcut. Uygulamayı verimli bir şekilde kullandığınızda tüm Android cihazlarınızdan diğer cihazlarınızın durumlarını kontrol edebilir hale geleceksiniz ve bu sayede beklenmeyen durumlarla karşılaşma ihtimali de düşecektir.

Uygulamanın henüz resmi tam sürüm versiyonunun yayınlanmış olmaması nedeniyle oldukça yoğun bir geliştirme süreci içerisinde olduğu üreticisi tarafından belirtiliyor. Bu nedenle gelecek günlerde çok daha fazla özellik bizlerle buluşacaktır. Ancak şimdilik sahip olduğu özelliklerin bile kullanıcılara gerekli uyarılar konusunda yardımcı olacağı kesin.

YORUMLAR