Remote Mouse 2.400 (Android)
Remote Mouse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,136

  • Üretici

    YANG TIAN JIAO

Remote Mouse ile bilgisayarınızı Android cihazınızı kullanarak kontrol edebilirsiniz

Remote Mouse bilgisayarınızı Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletinizi kullanarak uzaktan kontrol etmenizi mümkün kılan ücretsiz bir uzaktan kumanda yazılımıdır.

Bilgisayarımızda film veya video izlerken, müzik dinlerken veya dosya transferi gerçekleştirirken arkamıza yaslanarak uzanabiliyoruz. Bu süreçlerde bilgisayarımızda ortaya çıkan ve ilgilenmemizi gerektiren bir durum rahatımızın bozulması anlamına gelebiliyor; çünkü bilgisayarımızın faresine uzanmak için yerimizden kalkmamız gerekebiliyor. İşte Remote Mouse sayesinde bilgisayarınızı kontrol edebileceğiniz bir kablosuz mouse sahibi oluyorsunuz ve yerinizden kalkmadan bilgisayarınızı idare edebiliyorsunuz.

Remote Mouse Android cihazınızın ekranındaki dokunmatik komutlarınızı algılayarak aynı WiFi ağı üzerinden bilgisayarınıza aktarıyor ve bilgisayarınızı bu şekilde uzaktan kumanda ediyor. Uygulama ayrıca sanal klavye desteğine de sahip.

Not: Remote Mouse ile bilgisayarınızı yönetebilmek için uygulamanın Windows veya Mac versiyonunu bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmektedir. Uygulama ile bilgisayarınıza bağlantı kurmak için aynı WiFi ağı üzerinde olmanız gerekiyor.

Mac versiyonu:


Windows versiyonu:

YORUMLAR