Samsung TV

Samsung TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    968

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Samsung TV uygulaması ile eski ve yeni nesil tüm Samsung TV modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung TV, eski ve yeni nesil tüm Samsung Televizyonlar hakkında bilgi almak için kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Samsung TV’nin ürün kodunu girerek, taratarak veya filtreleme seçeneklerini kullanarak ilgili televizyonun tüm özelliklerine detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Samsung TV ile HD Ready, Full HD ve UHD Samsung televizyon modelleri hakkında hızlı ve kolay bir şekilde bilgi edinebiliyorsunuz. Ürünün öne çıkan özellikleri, teknik özellikleri ve o üründe kullanılan teknolojinin tanıtım videoları kısacası ürün hakkında merak ettiğiniz herşey tek dokunuşla karşınıza çıkıyor. Belli bir model hakkında bilgi alabildiğiniz gibi, ekran türü, hd türü ve boyut bazında filtreleme yaparak ta belirlediğiniz kriterlere uygun tüm Samsung TV’lere ulaşmanız mümkün. Yıldız simgesi ile dilediğiniz ürünü favoriler listenize ekleyebilir, daha sonra o ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Samsung TV uygulamasının en güzel yanı ise Türkçe dil desteği sunması. Türkçe’nin yanı sıra birçok dilde kullanılabilen uygulamanın kendisini her gün otomatik olarak güncellemesi oldukça faydalı. Zira en yeni Samsung TV modelleri hakkında içeriğe ulaşmak için geliştiricinin uygulamayı güncellemesini beklemiyorsunuz. Uygulamanın içeriğinin güncellemesi ise bağlantı hızınıza göre değişiklik gösteriyor. Ancak çok uzun sürmediğini belirtmem gerek.

Kavisli ve UHD çözünürlük sunan yeni nesil Samsung TV’ler dahil tüm modeller hakkında bilgi alabileceğiniz Samsung TV, Android 4.0 ve üzeri tüm Android akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor.

YORUMLAR