Screenshot (Android)

Screenshot

Screenshot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screenshot pratik bir ekran görüntüsü alma uygulamasıdır

Screenshot kullanıcılara mobil cihazları üzerinden pratik bir şekilde ekran görüntüsü alma konusunda yardımcı olan bir uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir ekran görüntüsü alma uygulaması olan Screenshot saniyeler içerisinde ekran görüntüsü alamanızı mümkün kılmakta. Normalde birçok Android cihazda ekran görüntüsü almak için belli bir kısa yol tuşu bulunmakta; fakat kullanıcılar bu kısayol tuşlarını bilemeyebiliyorlar. Bunun yanında çoğu cihaz ekran görüntüsü almak için kullanacağınız kısayol tuşunu değiştirmenize imkan vermiyor. Bu nedenle Screenshot gibi alternatif ekran görüntüsü alma uygulamaları oldukça işe yarıyor.

Screenshot uygulamasını Android cihazınıza yükledikten sonra mobil cihazınızın açma kapama ve ses kısma tuşlarına aynı anda basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Screenshot ekran görüntüsünü yakalamanın yanındak ullanışlı ek özelliklere de sahip. Uygulama yakaladığınız ekran görüntülerini size göstererek bu ekran görüntünüzü kırpmanıza izin veriyor. Ayrıca resminiz üzerinde çizimler yapabiliyor veya ekran görüntüsüne yazılar ekleyebiliyorsunuz.

Screenshot ekran görüntülerini moziklemenize ve ekran görüntülerinin kaydedileceği klasörü belirlemenize izin veriyor.

YORUMLAR