Spotflux
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19,888

  • Üretici

    Spotflux, Inc.

Spotflux, Android cihazlarınız üzerinde çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza olanak sağlayan ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan Spotflux, bant genişliği kullanımınızı minimuma çeken, çevrimiçi gizliliğinizi koruyan, zararlı yazılımlara karşı mücadele veren akıllı ve ücretsiz bir VPN servisidir.

Diğer servislerin aksine bant genişliği kullanımınızı düşüren ve internet paketinizi daha verimli kullanmanızı sağlayan, çevrimiçi gizliliğinizi aktif bir şekilde koruyan ve zararlı yazılımları tespit ederek daha sorunu en başından çözen servis oldukça kullanışlı ve güvenilirdir.

Sadece IP adresinizi gizlemenin dışında, Spotflux bulut tabanlı sunucuları yardımıyla yapacağınız veri alış/verişlerini sıkıştırarak şifrelemektedir, böylece internet üzerinde anonim bir şekilde gezerken, verilerinizin tamamı korunmaktadır. Sanal ortamda karşılaşabileceğiniz tüm kötülüklere karşı kullanıcıları korumak için tasarlanmış olan program, gerçekten ileri düzey bir güvenlik çözümü sunmaktadır.

Sürekli olarak gelişmekte olan dijital tehditlere karşı kendinizi koruyabileceğiniz ve çevrimiçi gizliliğinizi elden bırakmayacağınız bir Android uygulamasına ihtiyacınız varsa, ilk denemeniz gereken uygulama Spotflux olmalı.

YORUMLAR