Vault 6.2.08.22 (Android)

Vault

Vault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vault uygulaması sayesinde cihazımızdaki fotoğrafları ve mesajları kilit altında tutabiliyoruz.

Vault, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir güvenlik uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan Vault sayesinde cihazımızda bulunan özel fotoğraflarımızı, videolarımızı, Facebook mesajlarımızı ve SMS'lerimizi uygulamanın şifreli kasası içerisinde tutabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi özellikleri arasında cihazımızı karıştıran kişinin fotoğrafını çekmesi geliyor. Bu sayede mesajlarımıza ve fotoğraflarımıza kim erişim sağlamaya çalışmışsa o kişinin fotoğrafı, haberi olmadan çekiliyor. Elbette bu özellik için cihazımızda ön kamera olması gerekiyor.

Bazen arkadaşl gruplarında ve aile buluşmalarında cihazımıza göz atmak isteyen kişiler olabiliyor. Vault ile birlikte sahte bir kasa oluşturarak içerisine kendi belirleyeceğiniz içerikleri atabilir ve söz konusu kişilerin sadece o içerikleri görebilmelerini sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın tek eksi yanı ücretsiz olarak sunulan versiyonda kısıtlmı bir kullanım sunuyor olması. Sınırsız sayıda uygulama, resim ve video saklayabilmek için ücretli sürüme geçmenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR