VPN Unlimited 3.24 (Android)

VPN Unlimited

VPN Unlimited
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
1  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    53,379

  • Üretici

    Simplex Solutions Inc

VPN Unlimited, tek abonelikle 5 cihaza kadar kullanım sağlayan güvenli VPN uygulaması.

VPN Unlimited, sosyal paylaşım sitelerinin aniden erişime kapatıldığı ve özellikle video izleme platformlarına hız kısıtlaması getirildiği ülkemizde her mobil cihazda kesinlikle olması gereken uygulamalar arasında.

Çok sayıda VPN sunucu üzerinden güvenli şekilde bağlanmanızı sağlayarak hem herkese açık WiFi noktalarında güvenlik ve gizliliği düşünmeden gezinmenize imkan veren hem de bölgesel olarak erişime kapalı veya engellenmiş sitelere sorunsuzca girmenizi sağlayan VPN uygulamalarından biri olan VPN Unlimited, 7 gün boyunca tüm özelliklerini ücretsiz kullanmanıza izin veriyor. Sınırsız trafik bant genişliği, sınırsız bağlantı hızı gibi premium üyelere sunulan tüm özellikleri bu süre zarfında kullanabiliyorsunuz.

Tek abonelikle hem mobil hem de masaüstü cihazlarda kullanım (5 cihaza kadar) imkanı veren VPN Unlimited, kafe, otel gibi herkesin kullanımına açık WiFi noktalarında internete bağlanmanız gerektiğinde verilerinizi şifreleyerek koruması, ISS’lerin kısıtlamalarını aşmanızı sağlamasıyla, bölgesel olarak kısıtlanmış sitelere engeli kaldırmasıyla Android telefon ve tabletinizde sık kullanılanlar arasına almanız gerektiğini düşündüğüm bir uygulama.

Pulsuz VPN yüklə

VPN Unlimited, Android əməliyyat sistemində pulsuz istifadə edilə bilən bir proqramdır.

Proqramı istifadə etmək üçün yalnız yüklə düyməsini vurun. VPN yüklə dedikdən sonra telefonunuzda istədiyiniz kimi istifadə edə bilərsiniz.

YORUMLAR