Where Is It

Where Is It
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Where is it?, coğrafya bilgi ve yeteneğinizi geliştirebilmeniz için gleiştirilen yararlı ve eğitici bir Android uygulamasıdır.

Where is it?, diğer kişiler ile birlikte oynayıp yarışarak coğrafya bilginizi arttırabileceğiniz eğlenceli ve eğitici bir Android oyunudur. 3 aşamadan oluşan 3 farklı bölümde oynanan oyunda galip gelmek için 2 aşamayı önde bitirmeniz gerekiyor.

Peki oyunda neler bizi bekliyor derseniz, hemen açıklayalım. Oyun bir harita üzerinde ve test soruları ile geçiyor. Harita üzerinde taralı bölgenin hangi ülke olduğunu yada size adı verilen ülkenin harita üzerinde nerede olduğunu gösteriyorsunuz. Test sorularında ise coğrafya bilginiz ölçülüyor. Örneğin Dünya'nın en derin nehrinin nerde olduğu yada seçeneklerdeki bayraklardan hangisinin belirtilen ülkeye ait olduğu gibi sorular yöneltiliyor.

Oyunda en önemli şeylerden bir tanesi zaman. Bunu dikkate alarak soruları ne kadar hızlı cevaplarsanız aldığınız puanda aynı oranda artacaktır. Oyun üzerinde rastgele oynayacak bir oyuncu bulamazsanız kendi Google+ arkadaşlarınız ile oyunlar oynayarak kıyasıya rekabet edebilirsiniz.

Sade ve basit bir uygulama olmasına rağmen oldukça eğlenceli oynanışa sahip olan Where is it? uygulamasında zaman geçirirken bilmedikleirniz için çekinmenize gerek yok. Çünkü uygulamanın amaçlarından bir tanesi de budur. Size coğrafya bilgisi öğretebilmek. Yanlış verdiğiniz cevapları elbette öğrenerek hem genel kültürünüzü hem de coğrafi bilginizi kısa sürede katlayabilirsiniz.

Yarışa dayalı bir bilgi yarışması gibi düşünebileceğiniz Where is it? oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek ister diğer online olan oyuncular ile isterseniz de kendi arkadaşlarınız ile sınırsız oynayabilirsiniz.

YORUMLAR