2015 Yılının En Popüler 5 Tamİndir Videosu

İşte 2015 yılında Tamİndir'de en çok izlenen 5 video. Bilin bakalım ilk sırada ne var?

2015 Yılının En Popüler 5 Tamİndir Videosu

2015 yılında Tamİndir'de yayınlanan videolar oldukça ilgi gördüler. Ancak başlığında GTA yazan videolar neredeyse rekora koşuyorlar. İşte 2015 yılında Tamİndir'de en çok izlenen 5 video.

2015 yılında Tamİndir üzerinde pek çok video yayınladık. Geleneksel 2015'in en'leri konulu bir makale yazacaksak elbette videoları es geçmek olmazdı. Tamİndir'de teknoloji ile dirsek temasında bulunan hemen her konudan videolar seyretmek mümkün. 2015 yılında 237 video yayınlayan Tamİndir'in yılbaşından bu yana en çok izlenen 5 videosu şöyle.

GTA 6 Nasıl Olur? Hangi Şehirde Geçer?

Tam 694 bin 889 kez izlenen bu video oldukça aksiyon dolu bir içeriğe sahipti. GTA severler bu video ile ilgili binlerce yorum yaptılar ve fikirlerini paylaştılar.

Minecraft Yasaklanıyor mu?

Minecraft üzerine hükümet baskısı geldiğinde bu durumun haberi çok okunmuştu. Doğal olarak konuyla ilgili hazırladığımız ve yayınladığımız video da 264 bin 424 izlenmeyle ikinci sıraya oturdu.

Korsan Oyunların Faydaları!

Korsan oyunların zararlarını okuyup dinlemekten sıkılanlara için korsan oyunların faydalarını anlattığımız video ise78 binin üzerinde izlenerek listemizde ikinci sıraya oturdu.

Telefon Şarjını Mahveden Oyunlar

Telefon bataryalarıyla sorun yaşan ama oyun oynamaktan da vazgeçmeyen bir nesil olarak elbette bu başlıkta bir video yayınlanınca kimse tepkisiz kalmadı. Bu videomuz da oldukça ilgi gördü ve 52 bin 894 izlenmeyle ilk beş arasında yer aldı.  

Türkçe Siri ile İmtihandayız

Siri Türkçe servis vermeye başladığında hemen incelemeye aldık. Aslında iOS 8.3 beta 2 güncellemesi ile birlikte Siri için de Türkçe dil seçeneği başlatılmıştı. O sıralarda istenilen verimi sağlamasa da potansiyel vaadeden Apple'ın sanal asistanını sizin için biraz farklı bir biçimde incelemiştik.

2015'in ilk yayınlanan videosu

Tamİndir'de 2015 yılının ilk videosu ise Ne İndirsem başlığı altında yayınlanan Mobil Uygulamalar (35) çalışmamız olmuştu. 2014'ten 2015'e geçerken o zaman popüler olan uygulamaların derlendiği ve tanıtıldığı bu video da Tamİndir takipçileri için bir rehber özelliği taşıyordu dersek abartmış olmayız.

 

Kanalımıza buradan abone olabilirsiniz.

İnternetten Programsız Video Kesme

İnternetten Programsız Video Dönüştürme

İnternetten Programsız Video İndirme

YORUMLAR