Ashampoo-Tamindir İşbirliğiyle 5 Tam Sürüm Program Hediye

Ashampoo'nun tam 5 adet ürünü bizden herkese tam sürüm olarak hediye ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Ashampoo-Tamindir İşbirliğiyle  5 Tam Sürüm Program Hediye

Tamindir olarak belli aralıklarla kampanyalar düzenleyerek ücretsiz tam sürüm yazılımlarla kullanıcılarımızı birleştirmeyi amaçlıyoruz ancak genelde bu kampanyalarda maalesef sadece sınırlı sayıda lisans dağıtabiliyoruz. Bu seferki kampanyamızda ise Ashampoo ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği neticesinde herhangi bir sınır mevcut değil ve katılan tüm kullanıcılarımız 5 adet yazılımdan istediklerini alıp tam sürüm olarak istedikleri kadar kullanabilirler.

Aşağıda özelliklerini açıkladığımız yazılımları kutu resimlerine tıklayarak indirdikten sonra kurmalı ve programın içerisinde yer alan ücretsiz e-posta kaydı menüsünü kullanarak programınızı tam sürüme dönüştürmelisiniz. Bu süreci tamamladıktan sonra programlarınızı istediğiniz kadar kullanabilir ve tam sürümün keyfini sürebilirsiniz.

Kampanyamıza katılabilmek için tek yapmanız gereken programları 15.11.2013 ve 17.11.2013 (saat 23:59'a kadar) tarihleri arasında aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirmek. Karşılaştığınız sorunlarda [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ashampoo Core Tuner

Ashampoo Core Tuner programını kullanarak bilgisayarınızın özellikle oyunlardaki performansını ciddi derecede arttırabilir ve daha yüksek kare oranları alabilirsiniz. Temel olarak bilgisayarın işlemcisini optimize eden program, böylece her profile ve uygulamaya en uygun işlemci yönetimini sağlıyor ve en iyi performansı yakalamanıza olanak veriyor.

Ashampoo Snap

Ekran görüntüleri almak isteyen kullanıcılarımız ise Ashampoo Snap'ı oldukça beğeneceklerdir. Hem resim hem de video olarak ekran görüntüsü yakalayabilen program, isterseniz tam ekran, isterseniz de sadece istediğiniz Windows pencerelerinin ekran görüntülerini almanızı sağlıyor. Görüntüler alındıktan sonra ise sahip olduğu resim düzenleme aracı sayesinde üzerinde dilediğiniz işlemleri yapmanıza yardımcı oluyor. Daha sonra bu video ve resimlerinizi hemen YouTube yahut Facebook hesaplarınıza yükleyebiliyorsunuz.

Ashampoo Movie Studio

Video kesme, birleştirme, kısaltma, efektlendirme ve arkaplana müzik ekleme gibi pek çok video düzenleme işi için kullanabileceğiniz Ashampoo Movie Studio, kolay kullanılır arayüzü sayesinde oldukça kullanışlı bir yapıya kavuşuyor. Özellikle amatör kullanıcılar için iyi bir başlangıç noktası olabileceğini düşünüyorum.

Ashampoo Photo Optimizer

Elinizde bulunan resim ve fotoğrafları en iyi şekilde optimize edebilmek için Ashampoo Photo Optimizer oldukça yeterli bir program. Fotoğraflardaki kırmızı gözleri kaldırma, yaşlandırma ve gençleştirme, watermark ekleme, keskinlik ayarlarını düzenleme ve parlaklık/kontrast/renk gibi diğer ince ayarları yapma yeteneklerine sahip olan program, karmaşık olmayan yapısı sayesinde başlangıç düzeyindeki kullanıcılara da hitap ediyor.

Ashampoo UnInstaller

Bilgisayarınızda yer alan programların bazen kaldırılmaları gereğinden zor olabiliyor ya da program ekle kaldır bölümünde programın kendisi yer almayabiliyor. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için tüm programlarınızı Ashampoo UnInstaller ile kaldırabilir, aynı zamanda kayıt defterinizi silerken çöp bilgilerin kalmaması için programın yeteneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kampanyamızın 17.11.2013 saat 23.59'a kadar aktif olacağını ve bu tarihten sonra kurulum dosyalarını indirmenin mümkün olmayacağını unutmayın!

YORUMLAR