CD ve DVD Yazma Programı Ashampoo Burning Studio Lisansları Tamindir'den Hediye

Tamindir kampanyaları son hızıyla devam ediyor ve bu sefer sizlere tamamen ücretsiz olarak popüler CD/DVD/Blu-ray yazma programı olan Ashampoo Burning Studio 2012’nin tam versiyon lisanslarını Ashampoo işbirliği ile alma fırsatı sunuyoruz. Dilerseniz önce

CD ve DVD Yazma Programı Ashampoo Burning Studio Lisansları Tamindir'den Hediye

Tamindir kampanyaları son hızıyla devam ediyor ve bu sefer sizlere tamamen ücretsiz olarak popüler CD/DVD/Blu-ray yazma programı olan Ashampoo Burning Studio 2012’nin tam versiyon lisanslarını Ashampoo işbirliği ile alma fırsatı sunuyoruz.

Dilerseniz öncelikle Ashampoo Burning Studio 2012’nin özelliklerinden biraz bahsedelim:

Programı kullanarak CD/DVD/Blu-ray yazabilir ayrıca video dosyalarınızı kullanarak özel diskler hazırlayabilirsiniz. Blu-ray yazmak istediğinizde elinizdeki HD ve Full HD videoları da kullanma seçeneği sunan programı kullanarak her türlü format ve cihaz için diskler oluşturma imkanınız var.

KAMPANYAMIZ SADECE 23-24 HAZİRAN 2012 TARİHLERİNDE GEÇERLİ OLDUĞUNDAN SONA ERMİŞTİR. FAYDALANAN HERKESİN PROGRAMLARINI HAYIRLI GÜNLERDE KULLANMALARINI DİLİYORUZ.

Ayrıca Autorun yani otomatik çalıştırma menüleri de hazırlayabileceğiniz Ashampoo Burning Studio sayesinde veri diskleri de oluşturabilir ve menülerle, linklerle, süsleyerek tamamen etkileşimli diskler elde edebilirsiniz.

Programın diğer özellikleri ise:

- Türkçe dil desteği
- DVD ve Blu-ray düzenleme
- HD ve Full HD video diskler hazırlama
- Buton, menü ve linkler hazırlama
- Ses ve film oynatıcıya sahip olma
- ISO ve benzeri sanal disk dosyalarını yazdırabilme
- Slayt hazırlama ve kapak, etiket tasarımı araçları

Tam sürüme sahip olmak için yapmanız gerekenler şöyle:

- Burada yer alan Ashampoo Burning Studio 2012 linkine veya aşağıdaki kutu resmine tıklayarak programı indirmelisiniz.

- Kurulumun ardından Ashampoo Burning Studio 2012’yi açtığınızda web tarayıcınızda e-posta adresinizi isteyen bir sayfa açılacaktır. Ashampoo’ya kullandığınız e-posta adresiyle buradan kayıt olduğunuzda lisans kodunuz size verilecektir.

- Daha sonra elde ettiğiniz lisans kodunu programın ilk açılışta sorduğu lisans kodu kısmına girerek onay verdiğinizde elinizde dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz tam versiyona sahip olacaksınız.

Ayrıca Burning Studio 10 2012’nin bir üst versiyonu olan Burning Studio 11’e geçiş yapmak istediğinizde Tamindir kampanyasından geliyorsanız 49.99 dolar yerine sadece 14.99 dolar ödeyerek yeni versiyona geçme imkanınız da var.

Kampanyamızla ilgili sorularınız veya sorunlarınız olursa kampanya[at]tamindir[nokta]com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR